KURUMSAL


Misyon / Vizyon

MİSYONUMUZ

 

Modern yapılara cephe oluyoruz.

 
initial image
 

Ana misyonumuz, Türkiye’de ve dünyada konumuz olan alüminyum kompozit panel sektöründe güvenilir ve ekonomik ürünler üretmek ve kaliteli bir hizmet altyapısıyla sektörümüzün gelişmesine yardımcı olmaktır.

 

Bu anlamda yenilikleri takip eden ve gelişime açık üretim anlayışımızla son kullanıcı ihtiyaçlarına uygun, daha modern ve estetik şehirlerin oluşturulmasında pay ortağı olmayı öncelikli vazifemiz olarak görmekteyiz.

 
 

VİZYONUMUZ

 

Sektöre yön veriyor, Yaşama artı değer katıyoruz.

 
 

Vizyonumuz, müşteri ve çalışan memnuniyetini en ön planda tutarak, ulasal ve global pazarlarda sektörüne yön veren, öncü bir firma olmaktır.

 

Bu anlamda da hedefimiz, tedarikçilerimiz, bayilerimiz ve müşterilerimizle beraber insan yaşamına değer katacak, şehre ve doğaya en uygun projelerde, üretimini yaptığımız markalarımızla kısa vadede Türkiye’de en büyük 500 sanayi kuruluşundan biri olmaktır.

 
initial image
 

DEĞERLERİMİZ

 
 

Bizim için mevcut veya potansiyel müşterilerimiz önceliklidir. Sadık ve memnun müşteri portföyü oluşturmak ve uzun soluklu, sağlıklı bir iletişim için üretim ve satış programlarımızı tamamen bu prensip üzerine kurmaktayız. Bu anlamda:

 

Hızlı termin ile güvenilir hizmet veririz.

 
 

 

Ürettiğimiz ürünler ve markalarımızda istikrarlı bir kalite yönetimi uygularız.

 
 

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürün ve servis hizmeti sunarız.

 
 

Yalçınlar olarak bütün markalarımızla birlikte şirket standartlarımızdan asla ödün vermemekteyiz. Bu anlamda müşteri ilişkilerimizde devamlılık için:

 

 

Açık ve dürüst bir iletişim ortamı yaratırız.

 
 

 

Etik kurallar içinde davranır, taleplerine hızlı cevap veririz.

 
 

 

Müşteri ilişkilerinde verilen sözleri mutlaka yerine getiririz.

 
 

Subscribed